Darbuotojų kontaktai

Keleivių aptarnavimas 1848

Plačiau

Tvarkaraščiai

Plačiau

Atsiliepimai

Plačiau

Ieškome vairuotojų

Plačiau

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ administracijos darbo laikas:

I-IV - 7:00-15:45
V - 7:00-14:30
Pietų pertrauka
         11:00-11:30 

VADOVYBĖ

Generalinis direktorius

Rimantas Markauskas

239 4701

rimantas.markauskas@vilniausvt.lt

Finansų direktorius

Antanas Poška

239 4797

antanas.poska@vilniausvt.lt

Eksploatacijos direktorius

Gintaras Nakutis

239 4703

gintaras.nakutis@vilniausvt.lt

Technikos direktorius

Mindaugas Žalkauskas

273 8607

mindaugas.zalkauskas@vilniausvt.lt

Vidaus auditorius

Rimvydas Totoraitis

239 4783

rimvydas.totoraitis@vilniausvt.lt

Administratorė

Inesa Žibienė

239 4700

inesa.zibiene@vilniausvt.lt

KELEIVIŲ APTARNAVIMO IR KOKYBĖS SKYRIUS

Vadovė

Lina Juknevičienė

239 4763

lina.jukneviciene@vilniausvt.lt

TEISĖS IR PERSONALO SKYRIUS

Vadovė

Jurgita Putrimienė

239 4720

jurgita.putrimiene@vilniausvt.lt

FINANSŲ KONTROLĖS IR ANALIZĖS SKYRIUS

Vadovė

Ona Regina Vaskelienė

239 4715

regina.vaskeliene@vilniausvt.lt

APSKAITOS SKYRIUS

Vyriausiasis buhalteris

Juozas Žemaitis

239 4718

juozas.zemaitis@vilniausvt.lt

TECHNOLOGIJŲ INFRASTRUKTŪROS SKYRIUS

Vadovė

Rasa Strupienė

239 4712

rasa.strupiene@vilniausvt.lt

PIRKIMŲ SKYRIUS

Vadovas

Linas Želvys

239 4708

linas.zelvys@vilniausvt.lt

ŪKIO INFRASTRUKTŪROS DEPARTAMENTAS

Vadovas

Valentinas Šukys

239 4710

valentinas.sukys@vilniausvt.lt

EISMO SKYRIUS 

Vadovas

Vaidotas Mačionis

239 4765

vaidotas.macionis@vilniausvt.lt

SAUGAUS EISMO SKYRIUS 

Vadovas

Tadeuš Lavrynovič

273 8687

tadeus.lavrynovic@vilniausvt.lt

PASTOČIŲ VALDYMO SKYRIUS

Vadovas

Rimvydas Rachlickas

239 4785

rimvydas.rachlickas@vilniausvt.lt

TECHNINIS SKYRIUS

Vadovas

Juozapas Grabys

239 4760

juozapas.grabys@vilniausvt.lt

REMONTO DEPARTAMENTAS

Vadovas

Andžej Puzevič

273 8675

andzej.puzevic@vilniausvt.lt

VERKIŲ TRANSPORTO DEPARTAMENTAS 

Vadovas

Alfredas Mocka

273 8680

alfredas.mocka@vilniausvt.lt

ANTAKALNIO TRANSPORTO DEPARTAMENTAS

Vadovas

Romanas Juodkazis

2394 753

romanas.juodkazis@vilniausvt.lt

 VIRŠULIŠKIŲ TRANSPORTO DEPARTAMENTAS

Vadovas

Jurijus Zaranka

239 4704

jurijus.zaranka@vilniausvt.lt